BEZPŁATNY PROJEKT "DZIECKO I PIES POD JEDNYM DACHEM" - projekt zakończony

Drodzy Rodzice, 

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie, którego celem jest umożliwieniem Wam przygotowanie dziecka na pojawienie się psa oraz nauczenia dzieci bezpiecznych postaw wobec zwierząt, ich mowy ciała oraz zrozumienie potrzeb i dobrostanu czworonogów.

 

Wiedza, którą oferujemy pozwoli Wam i Waszym Dzieciom stworzyć bezpieczną i wartością relację, opartą na przyjaźni i szacunku a także pozwoli Wam ustrzec się od pewnych, ale częstych błędów w wychowywaniu zwierząt oraz zmimimalizuje ryzyko ataku przez obcego psa.

 

Tym, którzy zastanawiają się nad adopcją lub zakupem psa pozwoli uporządkować wiedzę i da ostateczną odpowiedź czy jesteśmy wystarczająco gotowi i dysponujemy odpowiednim czasem, który umożliwi nam na wychowanie i szkolenie psa.

 

Z myślą o rodzicach pragnących, by ich dziecko wychowywało się z czworonożnym przyjacielem powstał nasz projekt "Dziecko i pies pod jednym dachem". Do udziału w nim zapraszamy jednak wszystkich chętnych,  którzy chcieliby zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę na temat zwierząt. W projekcie nie zabraknie także informacji dotyczących kotów i innych zwierząt (choć będą to podstawy). 

 

Każda osoba, który wypełni formularz będzie otrzymywać od nas co tydzień (począwszy od najbliższego piątku) do końca roku garść informacji umożliwiających stworzenie wartościowej i bezpiecznej relacji z najlepszym przyjacielem człowieka.

Do udziału w projekcie zapraszamy także instruktorów  i trenerów profilaktyki pogryzień, dogoterapeutów i wszystkich chętnych, którzy chcieliby zdobyć dodatkową wiedzę na temat psów i relacji z ludźmi.

 

Projekt realizowany we współpracy z Łapa w Dłoń  -  Centrum Szkoleń Zoologicznych i Edukacji Ustawicznej.

 

Chcesz dostawać powiadomienia o projektach ? Zostaw nam swoje dane :-) 

Dziękujemy, już wkrótce otrzymasz pierwsze informacje